Alan Adı

Alan Adı Hizmetlerimiz
 

Alan adı servislerimizi kullanmadan önce mutlaka Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Alan adı hizmetlerimizin ücret iadesi yoktur. Lütfen yeni kayıt işlemlerinizden siparişinizi tamamlamadan önce son bir kez kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. 

Kayıt operatörlerimiz.
 

euronet.net.tr alan adı kayıt hizmetleri için akredite kayıt operatörleriyle birlikte çalışmaktadır. 
Bu operatörler sırasıyla ; Euronet Telekomünikasyon Ltd. (Türkiye), Nic.tr Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Türkiye) ve GoDaddy Operating Company LLC. (Amerika) 'dır.

Yeni Alan adı Kayıt, Yenileme

Aktif sistemimiz üzerinden 65 farklı uzantıda alan adı için kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı alan adı arama uygulamamız size sorgulamalarınızda yardımcı olacaktır. Alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Bazı alan adlarının kaydı için resmi evrak ya da özel işlem gerekebilmektedir. Kayıt sırasındaki yönlendirmeleri mutlaka dikkate alın. Aklınıza takılan her konuda müşteri destek uzmanınızla iletişime geçebilirsiniz. 

".TR" uzantılı alan adlarının başvuruları ödeme alındıktan ve tüm belgeler elimize eksiksiz ulaştıktan sonra yapılmaktadır

Türkçe Karakterli Alan adı kaydı

.com, .net ve .tr uzantılı alan adları için Türkçe karakterler içeren alan adları kayıt edebilirsiniz. Kayıt işlemi için Türkçe Karakterli alan adları sayfamızı ziyaret ediniz.

Alan adı Transferi

.com .net .org .biz .info .tv .ws ve .tr uzantılı alan adları için transfer siparişlerinizi kabul etmekteyiz. Transfer siparişinizi Alan adı transferi sayfamızdan verebilirsiniz. Transfer işlemi sonunda alan adınızı 1 yıl ücretsiz yenilenmektedir.

Toplu Kayıt

Aynı anda 30 farklı alan adı için yeni kayıt siparişi geçebilirsiniz. Toplu kayıt sayfasındaki sorgulama alanına alan adlarınızı alt alta yazmanız yeterlidir.
Alan adları ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için lütfen Müşteri Hizmetlerimizi arayınız.