Dedicated Server

Profesyonel Yönetim

İşiniz için sistem kaynaklarını esnek biçimde değiştirebileceğiniz, size özel ve yedekli altyapılar için Cloud çözümlerimizi sunabiliriz. Yüksek kaynak kullanımı gerektiren uygulamalar veya streaming içeren projeler içinse dedicated sunucularımızla sadece size ait private cloud altyapısı kurgulayabiliriz. Projelerinize yedekleme ve felaket senaryolarını dahil ederek riskinizi minimuma indirebiliriz.

Anında Kurulum

Dedicated sunucu hizmetlerimiz hazır stok yapımız sayesinde satın alım itibari ile size teslim edilir, parça değişimi noktasında büyük oranda hazır stok ile istediğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz. Anında kurulum işletim sistemi kurulumu ve network ayarlarınızı otomatik olarak tamamlamanızı sağlar. Buna ek olarak IPKVM desteğimiz bulunmaktadır.

Yedekli Network!

EURONET TELEKOM Dedicated Sunucu Sistemleri Türkiye içerisinde eşsiz ekipmanlar üzerine yapılandırılmıştır. Sunucularınız 2 farklı ana backbone ekipmanına bağlı olarak çalışır arıza veya bakım durumunda internet erişiminiz kesilmeden sorunsuz kullanıma devam edersiniz. Bu sayede anlık erişim kalitenizde sorun yaşamazsınız. Her Sunucu 1 Gbit, Her Kabinet 10 Gbit kapasite ile Backbone’umuza erişmektedir. 

Yüksek Performans EURONET TELEKOM’da

Rakipsiz Trafik Kapasitesi !

Dedicated sunucularınız anlık 1 Gbit Internet Erişim kapasitesine sahiptir, ihtiyaç anında sunucunuz anlık 10Gbit Türk Telekom erişimi kullanabilmektedir. Aylık Kotalı trafiklerinizde fiziksel bir engelleme bulunmamakta, aşım durumunda ek ücret ödeyerek sorunsuz ve hızlı internet bağlantısı kullanmaya devam edersiniz.

%99,98 Network Erişimi

EURONET TELEKOM olarak, yedekli network erişimi sayesinde uzun süreli kesintilerden sizi etkilemeden kesintisiz erişim sağlıyoruz. Türk Telekom, Turkcell Superonline ve VodafoneNet ile direkt bağlantılarımız sayesinde Türkiye içerisindeki tüm networklere en hızlı ve en yüksek kapasite ile erişirken bunlara ek olarak dünyanın en büyük alt yapı sağlayıcıları ile de yedekli devreler üzerinden bağlı durumdayız.

7/24 Destek

Sunucunuz ile ilgili fiziksel işlem talepleri veya merak ettiğiniz konular için EURONET TELEKOM 7/24 yanınızdadır. Sistem yönetim konusunda destek ihtiyaçlarınızda Sistem Yönetim Hizmetlerimizden servis satın alabilir, arıza veya özel bir ihtiyaç durumunda anında destek bulabilirsiniz. Sistem Yönetim Hizmeti ücretli bir EK servis olup bu konuda uzman teknik ekibimiz 7/24 sizlerden gelecek taleplere cevap vermektedirler.