Euronet Telekom, bireysel ve kurumsal datacenter hizmetleri, Kablolu kablosuz internet hizmetleri ve her türlü bilişim teknolojilerini üretmek amacıyla Ağustos 2011 yılında İSTANBUL merkezli olarak kuruldu. Artan internet oranları ve hızla gelişen yeni nesil internet altyapısının doğurduğu yüksek kapasite ihtiyacına farkı esnek ve ileri çözümler üretmek için Türkiyenin önde gelen Datacenterları ile iş ortaklığı yaptı. Kısa sürede Euronet Telekom sektörde çalışmalarıyla bilinilirliğini ispatladı.

Sektörde hizmet üreten birçok kablosuz internet servis sağlayıcıya altyapı ve çözümler üreterek sektörün gelişmesinde aktif rol aldı. Kendine ait sunucu parkı ve kablosuz internet altyapısı üzerinden bireysel ve kurumsal müşterisini standart hızların ötesine taşıdı.

Euronet Telekom, Türk Telekom Toptan Satış ortaklığının yanı sıra Radore DC, Seagate Tecnology, Microsoft, HP, DELL, TP-Link, UBNT, Mikrotik, DMA Soft (Radius Manager), Quart Yazılım gibi sektöründe öncü olmuş kuruluşların ürün ve hizmetlerini müşterisine sağlamaktadır.

Ayrıca Türkiye genelinde turkwifi.com adresimiz üzerinden hiç bir altyapı yatırımı yapmadan 5651 nolu kanuna uygun bir şekilde cafe, restaurant, otel,motel, sosyal tesis gibi hala açık lokasyonlarında profesyonel ekip ile kablosuz internet hizmetini yönetmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Kurumsal müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve özelleştirilmiş telekomünikasyon çözümleri sunarak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak. Kişisel müşterilerimize en yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanmalarını sağlamaktır. VİZYONUMUZ

En gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerine yüksek katma değer sağlayan bölgesel bir telekomünikasyon operatörü olmak ve kurumsal pazarın lideri konumuna gelmektir.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri : (850) 277 0 300

Ticari Ünvan: Euronet Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz.Tic.Ltd.Şti.

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı: Euronet Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz.Tic.Ltd.Şti.